Zmagovalci natečaja Knjigovanje 2017

Nagrade bomo podelili na 33. slovenskem knjižnem sejmu.

Obe kategoriji:
1. Mestna knjižnica Ljubljana, enota Moste-Polje
Vse lutke Drejček in trije Marsovčki
Mentorici Jana M. Valentinčič, Marjana Moškrič (Polona Maček)

Kategorija I

1. Jure Klenovšek, 2. C, OŠ Trbovlje, Mestni trg 6, 1420 Trbovlje
Lutka: Brdavs
Mentorica Ksenija Cizej

2. MIRAN GRGIČ, 3. a OŠ DORNBERK, Gregorčičeva 30 a, 5294 Dornberk
Lutka: Mici iz 2.a
Mentorica Leonida Gregorič
Pohvala za vse lutke!

3. Daša Maučec, 3. r. OŠ Zgornja Radgona,
Lutka: Ceferin
Mentorica Nataša Vodan

4. Sara Šoster, 4. r. OŠ Anice Černejeve Makole
Lutka: Školjka z biseri
Mentorica Nina Šeligo

5. Vrtec Senovo
Skupinska lutka: Perkmandeljc
Mentorica Katja Šribar

6. Patricija Ertl , Iva Kodrin, Tinkara Kitak, Ana Kurnik, 3. r., Živa Kalinić, Maša Pleteršek, Julija Premzl, Sara Kmetec, 4. r. OŠ Starše
Lutka: Mojca Pokrajculja
Mentorica Jana Dobnik

7. Vrtec Ciciban, skupina Sovice, Primskovo na Dolenjskem
Skupinska lutka: Muca Copatarica
Mentorja Agata Lambergar, Bojan Markovič

8. Sara Krebelj, Luka Šprohar, Jernej Šprohar, Klara Pavzin, Lucija Gojić, Noemi Sušelj, Tian Jagodnik, Miha Sušelj, Aljaž Debeljak, 3.r OŠ Košana
Lutka: Bogdanka (Šivilja in škarjice)
Mentorica Cecilija Pavlovič

9. Žan Maček OVI Dobrna
Lutka: Maček Muri
Mentorica Helena Maček

Kategorija II

1. 7. r. OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki
Gorjanska cesta 2, 8311 Kostanjevica na Krki
Lutka: Kralj Matjaž
Mentorica Lidija Stipanič
E-NASLOV: šolska knjižničarka: b.tanja@gmail.com

2. Jakob Brglez, Borja Ranzinger, 5. r., OŠ Gustava Šiliha
Lutki: Butalci
Mentorici Darja Emeršič in Irena Sušec

3. Gal Golob, Stela Fabijan Špiler, 5. razred OŠ XIV. divizije Senovo
Lutki: Urška in povodni mož
Mentorica Katja Vraničar

4. Nija Hedl, 6.r., OŠ Griže,
Lutka: Zvezdica zaspanka
Mentorica Saša Novak

5. Tea Čančar, Nejc Golirač, Mitja Krajnc, Primož Križanec, Nina Okretič Tomažič, Anemari Šamperl, 7. r. OŠ dr. Ljudevita Pivka Ptuj
Skupinska lutka: Veveriček posebne sorte
Mentorica Vojka Havlas

6. Luka Špegelj, Lea Kugler, Urban Goltnik, Tilen Zagradišnik, Sara Pustinek, Anja Golčer, Oddelek podaljšanega bivanja, Posebni program vzgoje in izobraževanja, Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje
Lutke: Mojca Pokrajculja in živali
Mentorica Biljana Horvat (poslala), učiteljice in varuhinje OPB

7. Sara Malneršič, 9. r. OŠ Prestranek
Lutka: Zvezdica Zaspanka
Mentorica Mojca Kristan