Kontakti

Bralno društvo Slovenije
Zavod RS za šolstvo
1000 Ljubljana, Poljanska 28
Tel.: (01) 30 05 190

Predsednica društva:
Mag. Savina Zwitter
e-naslov: savina.zwitter@gimb.org

Častna predsednica društva:
Zasl. prof. dr. Meta Grosman
Filozofska fakulteta
Aškerčeva 2
1000 Ljubljana
e-naslov: meta.grosman@ff.uni-lj.si

Predsednica Upravnega odbora BDS:
Dr. Aksinja Kermauner
Pedagoška fakulteta, Univerza na Primorskem
e-naslov: aksinja.kermauner@gmail.com

Tajnica BDS:
Irena Santoro
Zavod Republike Slovenije za šolstvo
Poljanska 28
1000 Ljubljana
e-naslov: irena.santoro@zrss.si

Blagajničarka BDS:
Darja Cimprič
e-naslov: darja.cimpric@gmail.com

Članica IDEC:
Dr. Veronika Rot Gabrovec, Filozofska fakulteta, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana
e-naslov: veronika.rot-gabrovec@guest.arnes.si

Članici UO:
Nataša Bucik
e-naslov: natasa.bucik@gmail.com
Petra Mikeln
e-naslov: petra.mikeln@ospolje.si